Calendar
Tour 1
Group A
April 25, 2018
BeAsT Esports Organisation
3-1
Wild Boars e-sports
Group A
April 25, 2018
The Art of Warfare
2-3
Taste the Bacon
Group A
April 25, 2018
Pineapple Revenge
3-2
team graza
Group A
April 25, 2018
Ardent Devotion Gaming
3-1
Hasu players
Group B
April 25, 2018
Inaequalis Lutea
0-3
MiXed Minds
Group B
April 25, 2018
KompisAkademin
3-0
Team GoldMasters
Group B
April 25, 2018
Escuela Espanola Starcraft
1-3
aNgel WingS B
Group B
April 25, 2018
Psionic Aftermath EU
3-1
Wolfs Lair
Group C
April 25, 2018
Dark Oath
3-1
Panic Team
Group C
April 25, 2018
Maestros Inmortales de la Ciencia
0-3
Team Clarity
Group C
April 25, 2018
Micro Maniacs
3-2
TerranBrotherhood
Group C
April 26, 2018
Psionic Aftermath Yankees
-
BioLawgic
Group D
April 25, 2018
Advent
2-3
Iron accademy
Group D
April 25, 2018
Starcraft Freaks Clan Academy
TL-TW
PLAY4YOU
Group D
April 25, 2018
Robopartans SC2
TW-TL
Houkago Tea Team ni
Group D
April 25, 2018
Lost In Translation
3-0
Beasty Boys
Tour 2
Group A
May 1, 2018
BeAsT Esports Organisation
-
Taste the Bacon
Group A
May 1, 2018
Wild Boars e-sports
-
team graza
Group A
May 1, 2018
The Art of Warfare
-
Hasu players
Group A
May 1, 2018
Pineapple Revenge
-
Ardent Devotion Gaming
Group B
May 1, 2018
CoopEra Gaming Team C
-
Team GoldMasters
Group B
May 1, 2018
Inaequalis Lutea
-
aNgel WingS B
Group B
May 1, 2018
KompisAkademin
-
Wolfs Lair
Group B
May 1, 2018
Escuela Espanola Starcraft
-
Psionic Aftermath EU
Group C
May 1, 2018
Dark Oath
-
Team Clarity
Group C
May 1, 2018
Panic Team
-
TerranBrotherhood
Group C
May 1, 2018
Maestros Inmortales de la Ciencia
-
BioLawgic
Group C
May 1, 2018
Micro Maniacs
-
Psionic Aftermath Yankees
Group D
May 1, 2018
Advent
-
PLAY4YOU
Group D
May 1, 2018
Iron accademy
-
Houkago Tea Team ni
Group D
May 1, 2018
Starcraft Freaks Clan Academy
-
Beasty Boys
Group D
May 1, 2018
Robopartans SC2
-
Lost In Translation
Tour 3
Group A
May 7, 2018
BeAsT Esports Organisation
-
team graza
Group A
May 7, 2018
Taste the Bacon
-
Hasu players
Group A
May 7, 2018
Wild Boars e-sports
-
Ardent Devotion Gaming
Group A
May 7, 2018
The Art of Warfare
-
Pineapple Revenge
Group B
May 7, 2018
MiXed Minds
-
aNgel WingS B
Group B
May 7, 2018
CoopEra Gaming Team C
-
Wolfs Lair
Group B
May 7, 2018
Inaequalis Lutea
-
Psionic Aftermath EU
Group B
May 7, 2018
KompisAkademin
-
Escuela Espanola Starcraft
Group C
May 7, 2018
Dark Oath
-
TerranBrotherhood
Group C
May 7, 2018
Team Clarity
-
BioLawgic
Group C
May 7, 2018
Panic Team
-
Psionic Aftermath Yankees
Group C
May 7, 2018
Maestros Inmortales de la Ciencia
-
Micro Maniacs
Group D
May 7, 2018
Advent
-
Houkago Tea Team ni
Group D
May 7, 2018
PLAY4YOU
-
Beasty Boys
Group D
May 7, 2018
Iron accademy
-
Lost In Translation
Group D
May 7, 2018
Starcraft Freaks Clan Academy
-
Robopartans SC2
Tour 4
Group A
May 13, 2018
BeAsT Esports Organisation
-
Hasu players
Group A
May 13, 2018
team graza
-
Ardent Devotion Gaming
Group A
May 13, 2018
Taste the Bacon
-
Pineapple Revenge
Group A
May 13, 2018
Wild Boars e-sports
-
The Art of Warfare
Group B
May 13, 2018
Team GoldMasters
-
Wolfs Lair
Group B
May 13, 2018
MiXed Minds
-
Psionic Aftermath EU
Group B
May 13, 2018
CoopEra Gaming Team C
-
Escuela Espanola Starcraft
Group B
May 13, 2018
Inaequalis Lutea
-
KompisAkademin
Group C
May 13, 2018
Dark Oath
-
BioLawgic
Group C
May 13, 2018
TerranBrotherhood
-
Psionic Aftermath Yankees
Group C
May 13, 2018
Team Clarity
-
Micro Maniacs
Group C
May 13, 2018
Panic Team
-
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group D
May 13, 2018
Advent
-
Beasty Boys
Group D
May 13, 2018
Houkago Tea Team ni
-
Lost In Translation
Group D
May 13, 2018
PLAY4YOU
-
Robopartans SC2
Group D
May 13, 2018
Iron accademy
-
Starcraft Freaks Clan Academy
Tour 5
Group A
May 19, 2018
BeAsT Esports Organisation
-
Ardent Devotion Gaming
Group A
May 19, 2018
Hasu players
-
Pineapple Revenge
Group A
May 19, 2018
team graza
-
The Art of Warfare
Group A
May 19, 2018
Taste the Bacon
-
Wild Boars e-sports
Group B
May 19, 2018
aNgel WingS B
-
Psionic Aftermath EU
Group B
May 19, 2018
Team GoldMasters
-
Escuela Espanola Starcraft
Group B
May 19, 2018
MiXed Minds
-
KompisAkademin
Group B
May 19, 2018
CoopEra Gaming Team C
-
Inaequalis Lutea
Group C
May 19, 2018
Dark Oath
-
Psionic Aftermath Yankees
Group C
May 19, 2018
BioLawgic
-
Micro Maniacs
Group C
May 19, 2018
TerranBrotherhood
-
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group C
May 19, 2018
Team Clarity
-
Panic Team
Group D
May 19, 2018
Advent
-
Lost In Translation
Group D
May 19, 2018
Beasty Boys
-
Robopartans SC2
Group D
May 19, 2018
Houkago Tea Team ni
-
Starcraft Freaks Clan Academy
Group D
May 19, 2018
PLAY4YOU
-
Iron accademy
Tour 6
Group A
May 25, 2018
BeAsT Esports Organisation
-
Pineapple Revenge
Group A
May 25, 2018
Ardent Devotion Gaming
-
The Art of Warfare
Group A
May 25, 2018
Hasu players
-
Wild Boars e-sports
Group A
May 25, 2018
team graza
-
Taste the Bacon
Group B
May 25, 2018
Wolfs Lair
-
Escuela Espanola Starcraft
Group B
May 25, 2018
aNgel WingS B
-
KompisAkademin
Group B
May 25, 2018
Team GoldMasters
-
Inaequalis Lutea
Group B
May 25, 2018
MiXed Minds
-
CoopEra Gaming Team C
Group C
May 25, 2018
Dark Oath
-
Micro Maniacs
Group C
May 25, 2018
Psionic Aftermath Yankees
-
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group C
May 25, 2018
BioLawgic
-
Panic Team
Group C
May 25, 2018
TerranBrotherhood
-
Team Clarity
Group D
May 25, 2018
Advent
-
Robopartans SC2
Group D
May 25, 2018
Lost In Translation
-
Starcraft Freaks Clan Academy
Group D
May 25, 2018
Beasty Boys
-
Iron accademy
Group D
May 25, 2018
Houkago Tea Team ni
-
PLAY4YOU
Tour 7
Group A
May 31, 2018
BeAsT Esports Organisation
-
The Art of Warfare
Group A
May 31, 2018
Pineapple Revenge
-
Wild Boars e-sports
Group A
May 31, 2018
Ardent Devotion Gaming
-
Taste the Bacon
Group A
May 31, 2018
Hasu players
-
team graza
Group B
May 31, 2018
Psionic Aftermath EU
-
KompisAkademin
Group B
May 31, 2018
Wolfs Lair
-
Inaequalis Lutea
Group B
May 31, 2018
aNgel WingS B
-
CoopEra Gaming Team C
Group B
May 31, 2018
Team GoldMasters
-
MiXed Minds
Group C
May 31, 2018
Dark Oath
-
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group C
May 31, 2018
Micro Maniacs
-
Panic Team
Group C
May 31, 2018
Psionic Aftermath Yankees
-
Team Clarity
Group C
May 31, 2018
BioLawgic
-
TerranBrotherhood
Group D
May 31, 2018
Advent
-
Starcraft Freaks Clan Academy
Group D
May 31, 2018
Robopartans SC2
-
Iron accademy
Group D
May 31, 2018
Lost In Translation
-
PLAY4YOU
Group D
May 31, 2018
Beasty Boys
-
Houkago Tea Team ni
Tour 8
Group B
June 6, 2018
Escuela Espanola Starcraft
-
Inaequalis Lutea
Group B
June 6, 2018
Psionic Aftermath EU
-
CoopEra Gaming Team C
Group B
June 6, 2018
Wolfs Lair
-
MiXed Minds
Group B
June 6, 2018
aNgel WingS B
-
Team GoldMasters
Tour 9
Group B
June 12, 2018
KompisAkademin
-
CoopEra Gaming Team C
Group B
June 12, 2018
Escuela Espanola Starcraft
-
MiXed Minds
Group B
June 12, 2018
Psionic Aftermath EU
-
Team GoldMasters
Group B
June 12, 2018
Wolfs Lair
-
aNgel WingS B
ACCEPT
CANCEL
EUROPE
UTC+1 (BST)
London, Edinburgh
UTC+2 (CEST)
Paris, Berlin, Rome, Warsaw
UTC+3 (EEST)
Kyiv, Bucharest, Sofia
UTC+3 (MSK)
Moscow, Minsk
NORTH AMERICA
UTC-4 (EDT)
Miami, New-York, Atlanta
UTC-5 (CDT)
Dallas, Houston, Mexico
UTC-6 (MDT)
Denver, Salt Lake city
UTC-7 (PDT)
Los Angeles, Hermosillo
UTC-8 (AKDT)
Fairbanks, Anchorage