Calendar
Tour 1
Group A
May 27, 2020
Charge Gaming Team C
3-1
Escuela Espanola de SC2
Group A
May 27, 2020
PlatHeroes
3-0
Panic Team
Group A
May 27, 2020
The Drunken Outlaws
2-3
Harbingers
Group B
May 27, 2020
Wild Baguette eSports
3-2
Ascending Pariahs
Group B
May 31, 2020
Micro Maniacs
3-1
Dark pheeniX
Group B
May 27, 2020
MSU E-SPORTS
3-1
IndyK Crew
Group C
May 27, 2020
No Manner Squad
2-3
Houkago Tea Team ni
Group C
May 28, 2020
The Art of Warfare
3-1
Team GoldMasters
Group C
May 27, 2020
aNgel WingS B
3-0
Alpha X EU Amateur
Group D
May 27, 2020
SupplyZero
3-0
PLATOON
Group D
May 27, 2020
Born Gosu Gaming
3-2
Taste the Bacon
Group D
May 27, 2020
Red Dragons Amateur
TL-TW
Dobro Team
Tour 2
Group A
June 3, 2020
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
2-3
Panic Team
Group A
June 3, 2020
Charge Gaming Team C
3-1
Harbingers
Group A
June 3, 2020
PlatHeroes
3-2
The Drunken Outlaws
Group B
June 3, 2020
Wild Baguette eSports
0-3
Dark pheeniX
Group B
June 3, 2020
Ascending Pariahs
3-2
IndyK Crew
Group B
June 6, 2020
Micro Maniacs
3-0
MSU E-SPORTS
Group C
June 3, 2020
No Manner Squad
3-2
Team GoldMasters
Group C
June 3, 2020
Houkago Tea Team ni
3-0
Alpha X EU Amateur
Group C
June 3, 2020
The Art of Warfare
3-0
aNgel WingS B
Group D
June 3, 2020
SupplyZero
3-1
Taste the Bacon
Group D
June 3, 2020
PLATOON
TL-TW
Dobro Team
Group D
June 3, 2020
Born Gosu Gaming
1-3
Red Dragons Amateur
Tour 3
Group A
June 10, 2020
Escuela Espanola de SC2
2-3
Harbingers
Group A
June 10, 2020
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
2-3
The Drunken Outlaws
Group A
June 10, 2020
Charge Gaming Team C
3-0
PlatHeroes
Group B
June 10, 2020
Wild Baguette eSports
3-2
IndyK Crew
Group B
June 10, 2020
Dark pheeniX
2-3
MSU E-SPORTS
Group B
June 16, 2020
Ascending Pariahs
0-3
Micro Maniacs
Group C
June 10, 2020
No Manner Squad
3-2
Alpha X EU Amateur
Group C
June 10, 2020
Team GoldMasters
3-1
aNgel WingS B
Group C
June 10, 2020
Houkago Tea Team ni
3-2
The Art of Warfare
Group D
June 10, 2020
SupplyZero
TL-TW
Dobro Team
Group D
June 10, 2020
Taste the Bacon
3-1
Red Dragons Amateur
Group D
June 10, 2020
PLATOON
1-3
Born Gosu Gaming
Tour 4
Group A
June 17, 2020
Panic Team
3-1
The Drunken Outlaws
Group A
June 17, 2020
Escuela Espanola de SC2
2-3
PlatHeroes
Group A
June 17, 2020
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
0-3
Charge Gaming Team C
Group B
June 17, 2020
Wild Baguette eSports
1-3
MSU E-SPORTS
Group B
June 21, 2020
IndyK Crew
0-3
Micro Maniacs
Group B
June 17, 2020
Dark pheeniX
3-0
Ascending Pariahs
Group C
June 17, 2020
No Manner Squad
1-3
aNgel WingS B
Group C
June 17, 2020
Alpha X EU Amateur
0-3
The Art of Warfare
Group C
June 17, 2020
Team GoldMasters
3-0
Houkago Tea Team ni
Group D
June 17, 2020
SupplyZero
3-2
Red Dragons Amateur
Group D
June 17, 2020
Dobro Team
TW-TL
Born Gosu Gaming
Group D
June 17, 2020
Taste the Bacon
1-3
PLATOON
Tour 5
Group A
June 24, 2020
Harbingers
3-0
PlatHeroes
Group A
July 6, 2020
Panic Team
TL-TW
Charge Gaming Team C
Group A
June 24, 2020
Escuela Espanola de SC2
3-2
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
Group B
June 27, 2020
Wild Baguette eSports
0-3
Micro Maniacs
Group B
June 24, 2020
MSU E-SPORTS
2-3
Ascending Pariahs
Group B
June 24, 2020
IndyK Crew
3-1
Dark pheeniX
Group C
June 24, 2020
No Manner Squad
2-3
The Art of Warfare
Group C
June 24, 2020
aNgel WingS B
1-3
Houkago Tea Team ni
Group C
June 28, 2020
Alpha X EU Amateur
1-3
Team GoldMasters
Group D
June 24, 2020
SupplyZero
1-3
Born Gosu Gaming
Group D
June 24, 2020
Red Dragons Amateur
1-3
PLATOON
Group D
June 24, 2020
Dobro Team
TW-TL
Taste the Bacon
Tour 6
Group A
July 1, 2020
The Drunken Outlaws
TL-TW
Charge Gaming Team C
Group A
June 30, 2020
Harbingers
3-2
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
Group A
July 1, 2020
Panic Team
3-1
Escuela Espanola de SC2
Tour 7
Group A
July 8, 2020
PlatHeroes
3-1
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
Group A
July 8, 2020
The Drunken Outlaws
3-2
Escuela Espanola de SC2
Group A
July 8, 2020
Harbingers
3-2
Panic Team
ACCEPT
CANCEL
Europe
GMT (utc0) London, Edinburgh CET (utc1) Paris, Berlin, Warsaw EET (utc2) Kyiv, Helsinki, Kaliningrad MSK (utc3) Moscow, Minsk SAMT (utc4) Samara, Sarapul, Izhevsk YEKT (utc5) Yekaterinburg, Tumen, Turtas OMST (utc6) Omsk, Astana, Almaty
Australia
AWST (utc8) Perth AEDT (utc11) Canberra AEST (utc10) Brisbane
North America
HST (utc-10) Honolulu, Johnston AKDT (utc-8) Fairbanks, Anchorage PDT (utc-7) Los angeles, Vancouver MDT (utc-6) Hermosillo, Denver, Edmonton CDT (utc-5) Mexico, Chicago, Winnipeg EDT (utc-4) Miami, New-York, Ottawa ADT (utc-3) Halifax, San Juan, Bridgetown
Latin America
PET (utc-5) Lima, Quito BOT (utc-4) La Paz, Sucre, Manaus BRT (utc-3) Buenos Aires , Fortaleza BRT (utc-3) Rio de Janeiro, San Paulo