Calendar
Tour 1
Group A
April 24, 2018
Hasu players
TL-TW
AddicT.eSport
Group A
April 24, 2018
Kompislaget
1-3
Panic Team
Group A
April 24, 2018
SuicideSheeps
3-0
Houkago Tea Team ni
Group A
April 24, 2018
Element Gaming Stacraft 2
3-1
Team Cladocera
Group B
April 24, 2018
Crazy Forces eSports
3-1
ECV eSports Academy
Group B
April 28, 2018
Wolfs Lair
3-1
Nocturnal gamers
Group B
April 24, 2018
Starcraft Freaks Clan
2-3
TerranBrotherhood
Group B
April 24, 2018
BeAsT Esports Organisation
3-1
Wild Boars e-sports
Group C
April 24, 2018
Beasty Boys
3-0
Pineapple Revenge
Group C
April 24, 2018
The Art of Warfare
3-1
Iron Chain
Group C
April 24, 2018
Legalize StimPacks
3-2
Workers are Rushing
Group C
April 24, 2018
Escuela Espanola Starcraft
3-2
Normalna Nazwa Klanu
Group D
April 24, 2018
Inaequalis Atra
2-3
Blue Shell
Group D
April 24, 2018
MiXed Minds
3-0
aNgel WingS
Group D
April 24, 2018
No Manner Squad
TL-TW
CoopEra Gaming Team B
Group D
April 24, 2018
Maestros Inmortales de la Ciencia
2-3
Dark Oath
Tour 2
Group A
May 1, 2018
REGENERATE
2-3
Panic Team
Group A
April 30, 2018
Hasu players
3-0
Houkago Tea Team ni
Group A
April 29, 2018
Kompislaget
3-1
Team Cladocera
Group A
April 30, 2018
SuicideSheeps
1-3
Element Gaming Stacraft 2
Group B
May 13, 2018
Crazy Forces eSports
2-3
Nocturnal gamers
Group B
May 1, 2018
ECV eSports Academy
0-3
TerranBrotherhood
Group B
April 29, 2018
Wolfs Lair
1-3
Wild Boars e-sports
Group B
April 30, 2018
Starcraft Freaks Clan
0-3
BeAsT Esports Organisation
Group C
April 30, 2018
EXEED Esport
3-1
Iron Chain
Group C
April 30, 2018
Beasty Boys
3-1
Workers are Rushing
Group C
May 1, 2018
The Art of Warfare
3-1
Normalna Nazwa Klanu
Group C
May 3, 2018
Legalize StimPacks
3-1
Escuela Espanola Starcraft
Group D
April 30, 2018
Inaequalis Atra
0-3
aNgel WingS
Group D
April 30, 2018
Blue Shell
TL-TW
CoopEra Gaming Team B
Group D
May 3, 2018
MiXed Minds
2-3
Dark Oath
Group D
April 30, 2018
No Manner Squad
3-1
Maestros Inmortales de la Ciencia
Tour 3
Group A
May 6, 2018
AddicT.eSport
TW-TL
Houkago Tea Team ni
Group A
May 6, 2018
REGENERATE
2-3
Team Cladocera
Group A
May 6, 2018
Hasu players
1-3
Element Gaming Stacraft 2
Group A
May 6, 2018
Kompislaget
3-0
SuicideSheeps
Group B
May 8, 2018
Crazy Forces eSports
0-3
TerranBrotherhood
Group B
May 6, 2018
Nocturnal gamers
0-3
Wild Boars e-sports
Group B
May 6, 2018
ECV eSports Academy
1-3
BeAsT Esports Organisation
Group B
May 6, 2018
Wolfs Lair
1-3
Starcraft Freaks Clan
Group C
May 6, 2018
Pineapple Revenge
3-2
Workers are Rushing
Group C
May 10, 2018
EXEED Esport
3-0
Normalna Nazwa Klanu
Group C
May 6, 2018
Beasty Boys
3-2
Escuela Espanola Starcraft
Group C
May 6, 2018
The Art of Warfare
1-3
Legalize StimPacks
Group D
May 6, 2018
Inaequalis Atra
TL-TW
CoopEra Gaming Team B
Group D
May 7, 2018
aNgel WingS
3-2
Dark Oath
Group D
May 6, 2018
Blue Shell
1-3
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group D
May 9, 2018
MiXed Minds
0-3
No Manner Squad
Tour 4
Group A
May 12, 2018
Panic Team
3-1
Team Cladocera
Group A
May 13, 2018
AddicT.eSport
TW-TL
Element Gaming Stacraft 2
Group A
May 12, 2018
REGENERATE
3-1
SuicideSheeps
Group A
May 12, 2018
Hasu players
3-2
Kompislaget
Group B
May 15, 2018
Crazy Forces eSports
2-3
Wild Boars e-sports
Group B
May 12, 2018
TerranBrotherhood
1-3
BeAsT Esports Organisation
Group B
May 20, 2018
Nocturnal gamers
2-3
Starcraft Freaks Clan
Group B
May 12, 2018
ECV eSports Academy
0-3
Wolfs Lair
Group C
May 12, 2018
Iron Chain
3-2
Normalna Nazwa Klanu
Group C
May 12, 2018
Pineapple Revenge
3-2
Escuela Espanola Starcraft
Group C
May 13, 2018
EXEED Esport
3-0
Legalize StimPacks
Group C
May 3, 2018
Beasty Boys
3-0
The Art of Warfare
Group D
May 13, 2018
Inaequalis Atra
3-2
Dark Oath
Group D
May 12, 2018
CoopEra Gaming Team B
TW-TL
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group D
May 16, 2018
aNgel WingS
2-3
No Manner Squad
Group D
May 12, 2018
Blue Shell
3-2
MiXed Minds
Tour 5
Group A
May 26, 2018
Houkago Tea Team ni
TW-TL
Element Gaming Stacraft 2
Group A
May 18, 2018
Panic Team
3-2
SuicideSheeps
Group A
May 18, 2018
AddicT.eSport
TW-TL
Kompislaget
Group A
May 18, 2018
REGENERATE
0-3
Hasu players
Group B
May 20, 2018
Crazy Forces eSports
3-2
BeAsT Esports Organisation
Group B
May 20, 2018
Wild Boars e-sports
2-3
Starcraft Freaks Clan
Group B
May 18, 2018
TerranBrotherhood
1-3
Wolfs Lair
Group B
May 26, 2018
Nocturnal gamers
0-3
ECV eSports Academy
Group C
May 18, 2018
Workers are Rushing
3-0
Escuela Espanola Starcraft
Group C
May 18, 2018
Iron Chain
3-2
Legalize StimPacks
Group C
May 17, 2018
Pineapple Revenge
1-3
The Art of Warfare
Group C
May 18, 2018
EXEED Esport
1-3
Beasty Boys
Group D
May 18, 2018
Inaequalis Atra
1-3
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group D
May 23, 2018
Dark Oath
1-3
No Manner Squad
Group D
May 16, 2018
CoopEra Gaming Team B
TW-TL
MiXed Minds
Group D
May 22, 2018
aNgel WingS
3-2
Blue Shell
Tour 6
Group A
May 24, 2018
Team Cladocera
2-3
SuicideSheeps
Group A
May 24, 2018
Houkago Tea Team ni
3-0
Kompislaget
Group A
May 24, 2018
Panic Team
2-3
Hasu players
Group A
May 24, 2018
AddicT.eSport
TW-TL
REGENERATE
Group B
May 24, 2018
Crazy Forces eSports
1-3
Starcraft Freaks Clan
Group B
May 24, 2018
BeAsT Esports Organisation
2-3
Wolfs Lair
Group B
May 27, 2018
Wild Boars e-sports
3-2
ECV eSports Academy
Group B
May 27, 2018
TerranBrotherhood
3-0
Nocturnal gamers
Group C
May 24, 2018
Normalna Nazwa Klanu
3-2
Legalize StimPacks
Group C
May 24, 2018
Workers are Rushing
3-1
The Art of Warfare
Group C
May 24, 2018
Iron Chain
0-3
Beasty Boys
Group C
May 24, 2018
Pineapple Revenge
3-1
EXEED Esport
Group D
May 24, 2018
Inaequalis Atra
TL-TW
No Manner Squad
Group D
May 24, 2018
Maestros Inmortales de la Ciencia
TW-TL
MiXed Minds
Group D
May 24, 2018
Dark Oath
3-1
Blue Shell
Group D
May 28, 2018
CoopEra Gaming Team B
TW-TL
aNgel WingS
Tour 7
Group A
May 30, 2018
Element Gaming Stacraft 2
3-2
Kompislaget
Group A
May 30, 2018
Team Cladocera
0-3
Hasu players
Group A
May 29, 2018
Houkago Tea Team ni
3-1
REGENERATE
Group A
May 30, 2018
Panic Team
TL-TW
AddicT.eSport
Group B
May 30, 2018
Crazy Forces eSports
2-3
Wolfs Lair
Group B
June 5, 2018
Starcraft Freaks Clan
3-0
ECV eSports Academy
Group B
June 3, 2018
BeAsT Esports Organisation
2-3
Nocturnal gamers
Group B
May 30, 2018
Wild Boars e-sports
1-3
TerranBrotherhood
Group C
May 30, 2018
Escuela Espanola Starcraft
2-3
The Art of Warfare
Group C
May 30, 2018
Normalna Nazwa Klanu
2-3
Beasty Boys
Group C
May 30, 2018
Workers are Rushing
3-1
EXEED Esport
Group C
May 30, 2018
Iron Chain
1-3
Pineapple Revenge
Group D
May 30, 2018
Inaequalis Atra
2-3
MiXed Minds
Group D
May 30, 2018
No Manner Squad
TW-TL
Blue Shell
Group D
June 4, 2018
Maestros Inmortales de la Ciencia
0-3
aNgel WingS
Group D
May 30, 2018
Dark Oath
TL-TW
CoopEra Gaming Team B
Tour 8
Group A
June 5, 2018
SuicideSheeps
2-3
Hasu players
Group A
June 5, 2018
Element Gaming Stacraft 2
3-1
REGENERATE
Group A
June 5, 2018
Team Cladocera
TL-TW
AddicT.eSport
Group A
June 6, 2018
Houkago Tea Team ni
0-3
Panic Team
Group C
June 5, 2018
Legalize StimPacks
3-2
Beasty Boys
Group C
June 5, 2018
Escuela Espanola Starcraft
1-3
EXEED Esport
Group C
June 5, 2018
Normalna Nazwa Klanu
TL-TW
Pineapple Revenge
Group C
June 5, 2018
Workers are Rushing
3-0
Iron Chain
Tour 9
Group A
June 11, 2018
Kompislaget
3-0
REGENERATE
Group A
June 11, 2018
SuicideSheeps
TL-TW
AddicT.eSport
Group A
June 11, 2018
Element Gaming Stacraft 2
1-3
Panic Team
Group A
June 11, 2018
Team Cladocera
2-3
Houkago Tea Team ni
Group C
June 14, 2018
The Art of Warfare
3-0
EXEED Esport
Group C
June 11, 2018
Legalize StimPacks
TL-TW
Pineapple Revenge
Group C
June 11, 2018
Escuela Espanola Starcraft
3-0
Iron Chain
Group C
June 11, 2018
Normalna Nazwa Klanu
3-2
Workers are Rushing
ACCEPT
CANCEL
EUROPE
UTC+1 (BST)
London, Edinburgh
UTC+2 (CEST)
Paris, Berlin, Rome, Warsaw
UTC+3 (EEST)
Kyiv, Bucharest, Sofia
UTC+3 (MSK)
Moscow, Minsk
NORTH AMERICA
UTC-4 (EDT)
Miami, New-York, Atlanta
UTC-5 (CDT)
Dallas, Houston, Mexico
UTC-6 (MDT)
Denver, Salt Lake city
UTC-7 (PDT)
Los Angeles, Hermosillo
UTC-8 (AKDT)
Fairbanks, Anchorage