Calendar
Tour 1
Group A
January 21, 2018
Crazy Forces eSports
TL-TW
ROV & EESC
Group A
January 20, 2018
PLAY4YOU
TW-TL
Taste the Bacon
Group A
January 21, 2018
Team Clarity
3-1
TerranBrotherhood
Group A
January 24, 2018
Mkers Academy
1-3
KompisAkademin
Group B
January 21, 2018
Beasty Boys
1-3
aNgel WingS B
Group B
January 21, 2018
Robopartans SC2
3-0
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group B
January 21, 2018
Micro Maniacs
3-1
team pheeniX
Group B
January 21, 2018
Charge Gaming Team C
3-2
team graza
Group C
January 21, 2018
Narcotic B
3-0
BioLawgic
Group C
January 21, 2018
Decima eSports
TW-TL
Legalize StimPacks
Group C
January 24, 2018
No Manner Squad
2-3
The Art of Warfare
Group D
January 21, 2018
CranKy Ducklings
2-3
Escuela Espanola Starcraft(2)
Group D
January 21, 2018
Ardent Devotion Gaming
3-1
Inaequalis Lutea
Group D
January 21, 2018
Dark Army
3-1
Hasu players
Group D
January 21, 2018
Ukrainian Team 2
0-3
Panic Team
Tour 2
Group A
January 29, 2018
Crazy Forces eSports
0-3
Taste the Bacon
Group A
January 27, 2018
ROV & EESC
TW-TL
TerranBrotherhood
Group A
January 27, 2018
PLAY4YOU
3-0
KompisAkademin
Group A
January 27, 2018
Team Clarity
3-2
Mkers Academy
Group B
January 27, 2018
Beasty Boys
1-3
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group B
January 25, 2018
aNgel WingS B
3-2
team pheeniX
Group B
January 27, 2018
Robopartans SC2
2-3
team graza
Group B
January 27, 2018
Micro Maniacs
TW-TL
Charge Gaming Team C
Group C
January 27, 2018
Wild Boars e-sports
2-3
Legalize StimPacks
Group C
January 31, 2018
Narcotic B
3-1
The Art of Warfare
Group C
January 27, 2018
Decima eSports
3-2
No Manner Squad
Group D
January 27, 2018
CranKy Ducklings
3-0
Inaequalis Lutea
Group D
January 30, 2018
Escuela Espanola Starcraft(2)
3-2
Hasu players
Group D
January 28, 2018
Ardent Devotion Gaming
3-0
Panic Team
Group D
January 27, 2018
Dark Army
0-3
Ukrainian Team 2
Tour 3
Group A
February 2, 2018
Crazy Forces eSports
3-0
TerranBrotherhood
Group A
February 5, 2018
Taste the Bacon
3-1
KompisAkademin
Group A
February 2, 2018
ROV & EESC
TW-TL
Mkers Academy
Group A
February 2, 2018
PLAY4YOU
3-0
Team Clarity
Group B
February 1, 2018
Beasty Boys
3-1
team pheeniX
Group B
February 11, 2018
Maestros Inmortales de la Ciencia
3-1
team graza
Group B
February 2, 2018
aNgel WingS B
TL-TW
Charge Gaming Team C
Group B
March 2, 2018
Robopartans SC2
3-1
Micro Maniacs
Group C
February 4, 2018
BioLawgic
2-3
The Art of Warfare
Group C
February 2, 2018
Wild Boars e-sports
2-3
No Manner Squad
Group C
February 2, 2018
Narcotic B
3-0
Decima eSports
Group D
February 3, 2018
CranKy Ducklings
3-1
Hasu players
Group D
February 3, 2018
Inaequalis Lutea
3-2
Panic Team
Group D
February 2, 2018
Escuela Espanola Starcraft(2)
3-1
Ukrainian Team 2
Group D
February 4, 2018
Ardent Devotion Gaming
3-2
Dark Army
Tour 4
Group A
February 12, 2018
Crazy Forces eSports
1-3
KompisAkademin
Group A
February 10, 2018
TerranBrotherhood
3-1
Mkers Academy
Group A
February 9, 2018
Taste the Bacon
3-1
Team Clarity
Group A
February 8, 2018
ROV & EESC
TW-TL
PLAY4YOU
Group B
February 8, 2018
Beasty Boys
3-1
team graza
Group B
February 8, 2018
team pheeniX
0-3
Charge Gaming Team C
Group B
February 8, 2018
Maestros Inmortales de la Ciencia
0-3
Micro Maniacs
Group B
February 8, 2018
aNgel WingS B
TL-TW
Robopartans SC2
Group C
February 8, 2018
Legalize StimPacks
3-0
No Manner Squad
Group C
February 11, 2018
BioLawgic
2-3
Decima eSports
Group C
February 8, 2018
Wild Boars e-sports
TW-TL
Narcotic B
Group D
February 11, 2018
CranKy Ducklings
3-1
Panic Team
Group D
February 8, 2018
Hasu players
3-2
Ukrainian Team 2
Group D
February 8, 2018
Inaequalis Lutea
1-3
Dark Army
Group D
February 8, 2018
Escuela Espanola Starcraft(2)
2-3
Ardent Devotion Gaming
Tour 5
Group A
February 18, 2018
Crazy Forces eSports
2-3
Mkers Academy
Group A
February 14, 2018
KompisAkademin
3-0
Team Clarity
Group A
February 14, 2018
TerranBrotherhood
0-3
PLAY4YOU
Group A
February 14, 2018
Taste the Bacon
TL-TW
ROV & EESC
Group B
February 14, 2018
Beasty Boys
3-0
Charge Gaming Team C
Group B
February 14, 2018
team graza
0-3
Micro Maniacs
Group B
February 12, 2018
team pheeniX
0-3
Robopartans SC2
Group B
February 14, 2018
Maestros Inmortales de la Ciencia
TW-TL
aNgel WingS B
Group C
February 18, 2018
The Art of Warfare
3-0
Decima eSports
Group C
February 14, 2018
Legalize StimPacks
2-3
Narcotic B
Group C
February 15, 2018
BioLawgic
2-3
Wild Boars e-sports
Group D
February 14, 2018
CranKy Ducklings
3-0
Ukrainian Team 2
Group D
February 16, 2018
Panic Team
3-2
Dark Army
Group D
February 14, 2018
Hasu players
0-3
Ardent Devotion Gaming
Group D
February 14, 2018
Inaequalis Lutea
3-1
Escuela Espanola Starcraft(2)
Tour 6
Group A
February 20, 2018
Crazy Forces eSports
1-3
Team Clarity
Group A
February 20, 2018
Mkers Academy
0-3
PLAY4YOU
Group A
February 20, 2018
KompisAkademin
TL-TW
ROV & EESC
Group A
February 19, 2018
TerranBrotherhood
3-2
Taste the Bacon
Group B
February 20, 2018
Beasty Boys
1-3
Micro Maniacs
Group B
February 20, 2018
Charge Gaming Team C
0-3
Robopartans SC2
Group B
February 20, 2018
team graza
3-1
aNgel WingS B
Group B
February 20, 2018
team pheeniX
3-0
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group C
February 20, 2018
No Manner Squad
0-3
Narcotic B
Group C
February 21, 2018
The Art of Warfare
3-2
Wild Boars e-sports
Group C
February 22, 2018
Legalize StimPacks
3-1
BioLawgic
Group D
February 24, 2018
CranKy Ducklings
3-0
Dark Army
Group D
February 20, 2018
Ukrainian Team 2
1-3
Ardent Devotion Gaming
Group D
February 20, 2018
Panic Team
1-3
Escuela Espanola Starcraft(2)
Group D
February 21, 2018
Hasu players
0-3
Inaequalis Lutea
Tour 7
Group A
February 24, 2018
Crazy Forces eSports
2-3
PLAY4YOU
Group A
February 26, 2018
Team Clarity
TL-TW
ROV & EESC
Group A
February 26, 2018
Mkers Academy
1-3
Taste the Bacon
Group A
February 26, 2018
KompisAkademin
2-3
TerranBrotherhood
Group B
February 26, 2018
Beasty Boys
1-3
Robopartans SC2
Group B
February 27, 2018
Micro Maniacs
3-0
aNgel WingS B
Group B
February 27, 2018
Charge Gaming Team C
3-2
Maestros Inmortales de la Ciencia
Group B
February 28, 2018
team graza
3-0
team pheeniX
Group C
February 27, 2018
Decima eSports
1-3
Wild Boars e-sports
Group C
February 26, 2018
No Manner Squad
1-3
BioLawgic
Group C
March 2, 2018
The Art of Warfare
3-2
Legalize StimPacks
Group D
March 3, 2018
CranKy Ducklings
TL-TW
Ardent Devotion Gaming
Group D
February 27, 2018
Dark Army
3-0
Escuela Espanola Starcraft(2)
Group D
February 26, 2018
Ukrainian Team 2
3-0
Inaequalis Lutea
Group D
February 27, 2018
Panic Team
2-3
Hasu players
ACCEPT
CANCEL
Europe
GMT (utc0) London, Edinburgh CET (utc1) Paris, Berlin, Warsaw EET (utc2) Kyiv, Helsinki, Kaliningrad MSK (utc3) Moscow, Minsk SAMT (utc4) Samara, Sarapul, Izhevsk YEKT (utc5) Yekaterinburg, Tumen, Turtas OMST (utc6) Omsk, Astana, Almaty
Australia
AWST (utc8) Perth AEDT (utc11) Canberra AEST (utc10) Brisbane
North America
HST (utc-10) Honolulu, Johnston AKST (utc-9) Fairbanks, Anchorage PST (utc-8) Los angeles, Vancouver MST (utc-7) Hermosillo, Denver, Edmonton CST (utc-6) Mexico, Chicago, Winnipeg EST (utc-5) Miami, New-York, Ottawa AST (utc-4) Halifax, San Juan, Bridgetown
Latin America
PET (utc-5) Lima, Quito BOT (utc-4) La Paz, Sucre, Manaus BRT (utc-3) Buenos Aires , Fortaleza BRT (utc-3) Rio de Janeiro, San Paulo