Winner:
Mkers
Calendar
Tour 1
Group A
January 4, 2019
Passion Mercs
TL-TW
I0C Team B
Group A
January 4, 2019
Normalna Nazwa Klanu
TW-TL
3D!Clan
Group A
January 20, 2019
Comrade Gaming
TL-TW
EXEED Esport
Group A
January 4, 2019
Black Night E-Sports
2-3
REGENERATE eSports
Group B
January 4, 2019
Micro Maniacs
3-1
Mkers
Group B
January 4, 2019
Houkago Tea Team
3-2
Infinity Gaming
Group B
February 20, 2019
Alpha X
3-0
ePunks
Group B
January 7, 2019
DuSt Gaming
2-3
Forged Force Gaming
Tour 2
Group A
January 10, 2019
Wolfs Lair
3-1
3D!Clan
Group A
January 10, 2019
Passion Mercs
TL-TW
EXEED Esport
Group A
January 10, 2019
Normalna Nazwa Klanu
TW-TL
REGENERATE eSports
Group A
January 10, 2019
Comrade Gaming
TW-TL
Black Night E-Sports
Group B
January 11, 2019
Micro Maniacs
3-1
Infinity Gaming
Group B
January 10, 2019
Mkers
1-3
ePunks
Group B
January 12, 2019
Houkago Tea Team
2-3
Forged Force Gaming
Group B
January 10, 2019
Alpha X
3-2
DuSt Gaming
Tour 3
Group A
January 16, 2019
I0C Team B
TW-TL
EXEED Esport
Group A
January 16, 2019
Wolfs Lair
3-1
REGENERATE eSports
Group A
January 20, 2019
Passion Mercs
3-0
Black Night E-Sports
Group A
January 16, 2019
Normalna Nazwa Klanu
TW-TL
Comrade Gaming
Group B
January 21, 2019
Micro Maniacs
3-0
ePunks
Group B
January 18, 2019
Infinity Gaming
0-3
Forged Force Gaming
Group B
January 16, 2019
Mkers
0-3
DuSt Gaming
Group B
February 21, 2019
Houkago Tea Team
3-1
Alpha X
Tour 4
Group A
January 22, 2019
3D!Clan
2-3
REGENERATE eSports
Group A
January 22, 2019
I0C Team B
TW-TL
Black Night E-Sports
Group A
January 22, 2019
Wolfs Lair
TL-TW
Comrade Gaming
Group A
January 22, 2019
Passion Mercs
TL-TW
Normalna Nazwa Klanu
Group B
January 25, 2019
Micro Maniacs
3-2
Forged Force Gaming
Group B
January 22, 2019
ePunks
1-3
DuSt Gaming
Group B
January 22, 2019
Infinity Gaming
1-3
Alpha X
Group B
January 22, 2019
Mkers
1-3
Houkago Tea Team
Tour 5
Group A
January 28, 2019
EXEED Esport
TW-TL
Black Night E-Sports
Group A
January 28, 2019
3D!Clan
TL-TW
Comrade Gaming
Group A
January 28, 2019
I0C Team B
TW-TL
Normalna Nazwa Klanu
Group A
January 28, 2019
Wolfs Lair
0-3
Passion Mercs
Group B
January 28, 2019
Micro Maniacs
1-3
DuSt Gaming
Group B
February 6, 2019
Forged Force Gaming
3-2
Alpha X
Group B
January 28, 2019
ePunks
2-3
Houkago Tea Team
Group B
February 2, 2019
Infinity Gaming
TW-TL
Mkers
Tour 6
Group A
February 3, 2019
REGENERATE eSports
TL-TW
Comrade Gaming
Group A
February 3, 2019
EXEED Esport
TW-TL
Normalna Nazwa Klanu
Group A
February 3, 2019
3D!Clan
3-0
Passion Mercs
Group A
February 3, 2019
I0C Team B
TW-TL
Wolfs Lair
Group B
February 3, 2019
Micro Maniacs
3-0
Alpha X
Group B
February 3, 2019
DuSt Gaming
2-3
Houkago Tea Team
Group B
February 4, 2019
Forged Force Gaming
3-1
Mkers
Group B
February 12, 2019
ePunks
3-0
Infinity Gaming
Tour 7
Group A
February 9, 2019
Black Night E-Sports
TL-TW
Normalna Nazwa Klanu
Group A
February 12, 2019
REGENERATE eSports
1-3
Passion Mercs
Group A
February 9, 2019
EXEED Esport
TW-TL
Wolfs Lair
Group A
February 9, 2019
3D!Clan
TL-TW
I0C Team B
Group B
February 8, 2019
Micro Maniacs
2-3
Houkago Tea Team
Group B
February 9, 2019
Alpha X
3-1
Mkers
Group B
February 10, 2019
DuSt Gaming
TL-TW
Infinity Gaming
Group B
February 13, 2019
Forged Force Gaming
3-2
ePunks
Tour 8
Group A
February 15, 2019
Comrade Gaming
TW-TL
Passion Mercs
Group A
February 18, 2019
Black Night E-Sports
3-1
Wolfs Lair
Group A
February 15, 2019
REGENERATE eSports
TL-TW
I0C Team B
Group A
February 15, 2019
EXEED Esport
TW-TL
3D!Clan
Tour 9
Group A
February 21, 2019
Normalna Nazwa Klanu
TW-TL
Wolfs Lair
Group A
February 21, 2019
Comrade Gaming
TL-TW
I0C Team B
Group A
February 23, 2019
Black Night E-Sports
3-0
3D!Clan
Group A
February 21, 2019
REGENERATE eSports
TL-TW
EXEED Esport
ACCEPT
CANCEL
Europe
GMT (utc0) London, Edinburgh CET (utc1) Paris, Berlin, Warsaw EET (utc2) Kyiv, Helsinki, Kaliningrad MSK (utc3) Moscow, Minsk SAMT (utc4) Samara, Sarapul, Izhevsk YEKT (utc5) Yekaterinburg, Tumen, Turtas OMST (utc6) Omsk, Astana, Almaty
Australia
AWST (utc8) Perth AEDT (utc11) Canberra AEST (utc10) Brisbane
North America
HST (utc-10) Honolulu, Johnston AKST (utc-9) Fairbanks, Anchorage PST (utc-8) Los angeles, Vancouver MST (utc-7) Hermosillo, Denver, Edmonton CST (utc-6) Mexico, Chicago, Winnipeg EST (utc-5) Miami, New-York, Ottawa AST (utc-4) Halifax, San Juan, Bridgetown
Latin America
PET (utc-5) Lima, Quito BOT (utc-4) La Paz, Sucre, Manaus BRT (utc-3) Buenos Aires , Fortaleza BRST (utc-2) Rio de Janeiro, San Paulo