Winner:
ROV & EESC
Calendar
Tour 1
Group A
January 7, 2019
Starcraft Freaks Clan
1-3
ROV & EESC
Group A
January 6, 2019
Legalize StimPacks
TL-TW
Advent
Group A
January 6, 2019
Micro Maniacs
1-3
BioLawgic
Group A
January 6, 2019
PaniC Fighters
2-3
Inaequalis
Group B
January 10, 2019
The Drunken Outlaws
2-3
Narcotic B
Group B
January 6, 2019
WolfsLairOmega
3-2
Mkers Academy
Group B
January 9, 2019
Decima eSports
TW-TL
Team GoldMasters
Group B
January 6, 2019
Panic Team
0-3
Hasu players
Group C
January 6, 2019
Beasty Boys
3-0
Indycza Armia
Group C
January 6, 2019
Lost In Translation
3-1
team pheeniX
Group C
January 6, 2019
French Hopes
3-1
Taste the Bacon
Group C
January 6, 2019
PLATOON
2-3
Vengeance Fishing Club
Group D
January 9, 2019
The Art of Warfare
3-2
Forged Force Gaming Academy
Group D
January 6, 2019
Moscow State University clan
2-3
Born Gosu Gaming
Group D
January 6, 2019
Alpha X EU
3-2
Houkago Tea Team ni
Group D
January 6, 2019
Dark Oath
3-2
aNgel WingS B
Tour 2
Group A
January 12, 2019
TerranBrotherhood
2-3
Advent
Group A
January 13, 2019
Starcraft Freaks Clan
3-1
BioLawgic
Group A
January 12, 2019
Legalize StimPacks
3-2
Inaequalis
Group A
January 19, 2019
Micro Maniacs
TL-TW
PaniC Fighters
Group B
January 12, 2019
SupplyZero
3-1
Mkers Academy
Group B
January 15, 2019
The Drunken Outlaws
3-0
Team GoldMasters
Group B
January 12, 2019
WolfsLairOmega
0-3
Hasu players
Group B
January 12, 2019
Decima eSports
TW-TL
Panic Team
Group C
January 12, 2019
Beasty Boys
3-1
team pheeniX
Group C
January 13, 2019
Indycza Armia
1-3
Taste the Bacon
Group C
January 12, 2019
Lost In Translation
3-1
Vengeance Fishing Club
Group C
January 12, 2019
French Hopes
3-0
PLATOON
Group D
January 12, 2019
The Art of Warfare
2-3
Born Gosu Gaming
Group D
January 12, 2019
Forged Force Gaming Academy
3-0
Houkago Tea Team ni
Group D
January 12, 2019
Moscow State University clan
3-0
aNgel WingS B
Group D
January 12, 2019
Alpha X EU
3-2
Dark Oath
Tour 3
Group A
January 18, 2019
ROV & EESC
0-3
BioLawgic
Group A
January 18, 2019
TerranBrotherhood
3-2
Inaequalis
Group A
January 18, 2019
Starcraft Freaks Clan
3-2
PaniC Fighters
Group A
January 18, 2019
Legalize StimPacks
2-3
Micro Maniacs
Group B
January 18, 2019
Narcotic B
3-1
Team GoldMasters
Group B
January 18, 2019
SupplyZero
2-3
Hasu players
Group B
January 18, 2019
The Drunken Outlaws
3-1
Panic Team
Group B
January 16, 2019
WolfsLairOmega
TL-TW
Decima eSports
Group C
January 18, 2019
Beasty Boys
3-1
Taste the Bacon
Group C
January 18, 2019
team pheeniX
2-3
Vengeance Fishing Club
Group C
January 18, 2019
Indycza Armia
3-2
PLATOON
Group C
January 20, 2019
Lost In Translation
3-2
French Hopes
Group D
January 16, 2019
The Art of Warfare
2-3
Houkago Tea Team ni
Group D
January 19, 2019
Born Gosu Gaming
3-0
aNgel WingS B
Group D
January 18, 2019
Forged Force Gaming Academy
3-1
Dark Oath
Group D
January 18, 2019
Moscow State University clan
2-3
Alpha X EU
Tour 4
Group A
January 24, 2019
Advent
3-2
Inaequalis
Group A
January 24, 2019
ROV & EESC
TL-TW
PaniC Fighters
Group A
January 24, 2019
TerranBrotherhood
1-3
Micro Maniacs
Group A
January 25, 2019
Starcraft Freaks Clan
3-1
Legalize StimPacks
Group B
January 24, 2019
Mkers Academy
2-3
Hasu players
Group B
January 24, 2019
Narcotic B
3-2
Panic Team
Group B
January 24, 2019
SupplyZero
TL-TW
Decima eSports
Group B
January 24, 2019
The Drunken Outlaws
3-0
WolfsLairOmega
Group C
January 24, 2019
Beasty Boys
3-1
Vengeance Fishing Club
Group C
January 24, 2019
Taste the Bacon
3-2
PLATOON
Group C
January 24, 2019
team pheeniX
3-0
French Hopes
Group C
January 24, 2019
Indycza Armia
2-3
Lost In Translation
Group D
January 23, 2019
The Art of Warfare
3-2
aNgel WingS B
Group D
January 26, 2019
Houkago Tea Team ni
3-2
Dark Oath
Group D
January 24, 2019
Born Gosu Gaming
3-1
Alpha X EU
Group D
January 24, 2019
Forged Force Gaming Academy
3-1
Moscow State University clan
Tour 5
Group A
February 2, 2019
BioLawgic
3-1
PaniC Fighters
Group A
January 30, 2019
Advent
1-3
Micro Maniacs
Group A
February 1, 2019
ROV & EESC
1-3
Legalize StimPacks
Group A
February 1, 2019
TerranBrotherhood
0-3
Starcraft Freaks Clan
Group B
January 30, 2019
Team GoldMasters
2-3
Panic Team
Group B
January 30, 2019
Mkers Academy
TL-TW
Decima eSports
Group B
January 30, 2019
Narcotic B
2-3
WolfsLairOmega
Group B
January 30, 2019
SupplyZero
1-3
The Drunken Outlaws
Group C
January 30, 2019
Beasty Boys
3-0
PLATOON
Group C
January 30, 2019
Vengeance Fishing Club
0-3
French Hopes
Group C
January 30, 2019
Taste the Bacon
1-3
Lost In Translation
Group C
February 4, 2019
team pheeniX
2-3
Indycza Armia
Group D
January 30, 2019
The Art of Warfare
3-1
Dark Oath
Group D
January 30, 2019
aNgel WingS B
3-2
Alpha X EU
Group D
January 30, 2019
Houkago Tea Team ni
2-3
Moscow State University clan
Group D
January 30, 2019
Born Gosu Gaming
3-1
Forged Force Gaming Academy
Tour 6
Group A
February 5, 2019
Inaequalis
0-3
Micro Maniacs
Group A
February 5, 2019
BioLawgic
2-3
Legalize StimPacks
Group A
February 5, 2019
Advent
3-1
Starcraft Freaks Clan
Group A
February 7, 2019
ROV & EESC
3-2
TerranBrotherhood
Group B
February 5, 2019
Hasu players
TL-TW
Decima eSports
Group B
February 5, 2019
Team GoldMasters
3-2
WolfsLairOmega
Group B
February 5, 2019
Mkers Academy
2-3
The Drunken Outlaws
Group B
February 5, 2019
Narcotic B
2-3
SupplyZero
Group C
February 10, 2019
Beasty Boys
3-2
French Hopes
Group C
February 5, 2019
PLATOON
2-3
Lost In Translation
Group C
February 5, 2019
Vengeance Fishing Club
3-2
Indycza Armia
Group C
February 5, 2019
Taste the Bacon
0-3
team pheeniX
Group D
February 5, 2019
The Art of Warfare
3-0
Alpha X EU
Group D
February 1, 2019
Dark Oath
1-3
Moscow State University clan
Group D
February 7, 2019
aNgel WingS B
0-3
Forged Force Gaming Academy
Group D
February 5, 2019
Houkago Tea Team ni
1-3
Born Gosu Gaming
Tour 7
Group A
February 11, 2019
PaniC Fighters
0-3
Legalize StimPacks
Group A
February 12, 2019
Inaequalis
1-3
Starcraft Freaks Clan
Group A
February 11, 2019
BioLawgic
3-1
TerranBrotherhood
Group A
February 11, 2019
Advent
3-1
ROV & EESC
Group B
February 11, 2019
Panic Team
3-1
WolfsLairOmega
Group B
February 11, 2019
Hasu players
1-3
The Drunken Outlaws
Group B
February 12, 2019
Team GoldMasters
1-3
SupplyZero
Group B
February 11, 2019
Mkers Academy
1-3
Narcotic B
Group C
February 11, 2019
Beasty Boys
TW-TL
Lost In Translation
Group C
February 16, 2019
French Hopes
3-2
Indycza Armia
Group C
February 11, 2019
PLATOON
3-1
team pheeniX
Group C
February 12, 2019
Vengeance Fishing Club
0-3
Taste the Bacon
Group D
February 12, 2019
The Art of Warfare
3-0
Moscow State University clan
Group D
February 11, 2019
Alpha X EU
2-3
Forged Force Gaming Academy
Group D
February 11, 2019
Dark Oath
0-3
Born Gosu Gaming
Group D
February 11, 2019
aNgel WingS B
3-1
Houkago Tea Team ni
Tour 8
Group A
February 17, 2019
Micro Maniacs
3-1
Starcraft Freaks Clan
Group A
February 17, 2019
PaniC Fighters
3-0
TerranBrotherhood
Group A
February 17, 2019
Inaequalis
3-1
ROV & EESC
Group A
February 17, 2019
BioLawgic
3-1
Advent
Group B
February 17, 2019
Decima eSports
TW-TL
The Drunken Outlaws
Group B
February 17, 2019
Panic Team
2-3
SupplyZero
Group B
February 17, 2019
Hasu players
0-3
Narcotic B
Group B
February 17, 2019
Team GoldMasters
1-3
Mkers Academy
Tour 9
Group A
February 23, 2019
Legalize StimPacks
3-1
TerranBrotherhood
Group A
February 23, 2019
Micro Maniacs
1-3
ROV & EESC
Group A
February 24, 2019
PaniC Fighters
1-3
Advent
Group A
February 28, 2019
Inaequalis
1-3
BioLawgic
Group B
February 23, 2019
WolfsLairOmega
3-1
SupplyZero
Group B
February 23, 2019
Decima eSports
TW-TL
Narcotic B
Group B
February 22, 2019
Panic Team
3-1
Mkers Academy
Group B
February 22, 2019
Hasu players
3-1
Team GoldMasters
ACCEPT
CANCEL
Europe
BST (utc1) London, Edinburgh CEST (utc2) Paris, Berlin, Warsaw EEST (utc3) Kyiv, Helsinki, Kaliningrad MSK (utc3) Moscow, Minsk SAMT (utc4) Samara, Sarapul, Izhevsk YEKT (utc5) Yekaterinburg, Tumen, Turtas OMST (utc6) Omsk, Astana, Almaty
Australia
AWST (utc8) Perth AEST (utc10) Canberra AEST (utc10) Brisbane
North America
HST (utc-10) Honolulu, Johnston AKDT (utc-8) Fairbanks, Anchorage PDT (utc-7) Los angeles, Vancouver MDT (utc-6) Hermosillo, Denver, Edmonton CDT (utc-5) Mexico, Chicago, Winnipeg EDT (utc-4) Miami, New-York, Ottawa ADT (utc-3) Halifax, San Juan, Bridgetown
Latin America
PET (utc-5) Lima, Quito BOT (utc-4) La Paz, Sucre, Manaus BRT (utc-3) Buenos Aires , Fortaleza BRT (utc-3) Rio de Janeiro, San Paulo