Calendar
Tour 1
Group A
June 4, 2019
Team Nutria e-Sports
3-1
Advent
Group A
June 2, 2019
Legalize StimPacks
3-1
team pheeniX
Group A
June 4, 2019
Vengeance Fishing Club
3-0
REGENERATE eSports
Group A
June 4, 2019
Passion Mercs
0-3
Starcraft Freaks Clan
Group B
June 4, 2019
Fellowship eSports
3-1
Hasu players
Group B
June 4, 2019
Without Origins
3-0
BeAsT Esports Organisation
Group B
June 4, 2019
Taste the Blue Shell
3-0
Kompislaget
Group B
June 4, 2019
PaniC Fighters
3-1
Team GoldMasters
Group C
June 4, 2019
Charge Gaming Team B
3-1
Dark Oath
Group C
June 4, 2019
Panic Team
3-2
Escuela Espanola de SC2
Group C
June 4, 2019
French Hopes
1-3
Houkago Tea Team ni
Group C
June 4, 2019
7x Team
3-0
PLATOON
Group D
June 9, 2019
Workers are Rushing
3-1
aNgel WingS
Group D
June 9, 2019
Ascending Pariahs
0-3
Alpha X Spiders
Group D
June 4, 2019
Forged Force Gaming Semi-Pro
TL-TW
TerranBrotherhood
Group D
June 2, 2019
Nocturnal gamers
2-3
3D!Clan
Tour 2
Group A
June 13, 2019
Mkers
1-3
team pheeniX
Group A
June 11, 2019
Team Nutria e-Sports
3-0
REGENERATE eSports
Group A
June 9, 2019
Legalize StimPacks
3-2
Starcraft Freaks Clan
Group A
June 11, 2019
Vengeance Fishing Club
3-2
Passion Mercs
Group B
June 11, 2019
Fellowship eSports
1-3
BeAsT Esports Organisation
Group B
June 11, 2019
Hasu players
0-3
Kompislaget
Group B
June 16, 2019
Without Origins
3-0
Team GoldMasters
Group B
June 11, 2019
Taste the Blue Shell
1-3
PaniC Fighters
Group C
June 11, 2019
Charge Gaming Team B
3-2
Escuela Espanola de SC2
Group C
June 15, 2019
Dark Oath
1-3
Houkago Tea Team ni
Group C
June 11, 2019
Panic Team
3-1
PLATOON
Group C
June 11, 2019
French Hopes
3-0
7x Team
Group D
June 11, 2019
Workers are Rushing
3-1
Alpha X Spiders
Group D
June 16, 2019
aNgel WingS
TL-TW
TerranBrotherhood
Group D
June 11, 2019
Ascending Pariahs
2-3
3D!Clan
Group D
June 15, 2019
Forged Force Gaming Semi-Pro
2-3
Nocturnal gamers
Tour 3
Group A
June 18, 2019
Advent
3-1
REGENERATE eSports
Group A
June 18, 2019
Mkers
1-3
Starcraft Freaks Clan
Group A
June 19, 2019
Team Nutria e-Sports
3-2
Passion Mercs
Group A
June 16, 2019
Legalize StimPacks
3-2
Vengeance Fishing Club
Group B
June 21, 2019
Fellowship eSports
1-3
Kompislaget
Group B
June 18, 2019
BeAsT Esports Organisation
2-3
Team GoldMasters
Group B
June 18, 2019
Hasu players
0-3
PaniC Fighters
Group B
June 18, 2019
Without Origins
TW-TL
Taste the Blue Shell
Group C
June 18, 2019
Charge Gaming Team B
1-3
Houkago Tea Team ni
Group C
June 18, 2019
Escuela Espanola de SC2
3-1
PLATOON
Group C
June 18, 2019
Dark Oath
3-1
7x Team
Group C
June 18, 2019
Panic Team
3-0
French Hopes
Group D
June 23, 2019
Workers are Rushing
TL-TW
TerranBrotherhood
Group D
June 18, 2019
Alpha X Spiders
1-3
3D!Clan
Group D
June 23, 2019
aNgel WingS
3-2
Nocturnal gamers
Group D
June 18, 2019
Ascending Pariahs
3-1
Forged Force Gaming Semi-Pro
Tour 4
Group A
July 6, 2019
team pheeniX
3-1
Starcraft Freaks Clan
Group A
June 25, 2019
Advent
1-3
Passion Mercs
Group A
June 25, 2019
Mkers
1-3
Vengeance Fishing Club
Group A
June 28, 2019
Team Nutria e-Sports
2-3
Legalize StimPacks
Group B
June 25, 2019
Fellowship eSports
3-0
Team GoldMasters
Group B
June 25, 2019
Kompislaget
3-2
PaniC Fighters
Group B
June 25, 2019
BeAsT Esports Organisation
1-3
Taste the Blue Shell
Group B
June 30, 2019
Hasu players
1-3
Without Origins
Group C
June 25, 2019
Charge Gaming Team B
3-1
PLATOON
Group C
June 25, 2019
Houkago Tea Team ni
3-0
7x Team
Group C
June 25, 2019
Escuela Espanola de SC2
1-3
French Hopes
Group C
June 25, 2019
Dark Oath
1-3
Panic Team
Group D
July 4, 2019
Workers are Rushing
3-0
3D!Clan
Group D
June 25, 2019
TerranBrotherhood
TW-TL
Nocturnal gamers
Group D
June 25, 2019
Alpha X Spiders
3-2
Forged Force Gaming Semi-Pro
Group D
June 30, 2019
aNgel WingS
0-3
Ascending Pariahs
Tour 5
Group A
July 2, 2019
REGENERATE eSports
3-2
Passion Mercs
Group A
July 7, 2019
team pheeniX
3-0
Vengeance Fishing Club
Group A
July 2, 2019
Advent
1-3
Legalize StimPacks
Group A
July 2, 2019
Mkers
0-3
Team Nutria e-Sports
Group B
July 2, 2019
Fellowship eSports
1-3
PaniC Fighters
Group B
July 2, 2019
Team GoldMasters
0-3
Taste the Blue Shell
Group B
July 7, 2019
Kompislaget
1-3
Without Origins
Group B
July 2, 2019
BeAsT Esports Organisation
0-3
Hasu players
Group C
July 2, 2019
Charge Gaming Team B
2-3
7x Team
Group C
July 2, 2019
PLATOON
2-3
French Hopes
Group C
July 2, 2019
Houkago Tea Team ni
2-3
Panic Team
Group C
July 2, 2019
Escuela Espanola de SC2
3-0
Dark Oath
Group D
July 7, 2019
Workers are Rushing
1-3
Nocturnal gamers
Group D
July 2, 2019
3D!Clan
2-3
Forged Force Gaming Semi-Pro
Group D
July 2, 2019
TerranBrotherhood
TW-TL
Ascending Pariahs
Group D
July 7, 2019
Alpha X Spiders
2-3
aNgel WingS
Tour 6
Group A
July 9, 2019
Starcraft Freaks Clan
3-1
Vengeance Fishing Club
Group A
July 7, 2019
REGENERATE eSports
1-3
Legalize StimPacks
Group A
July 12, 2019
team pheeniX
1-3
Team Nutria e-Sports
Group A
July 9, 2019
Advent
1-3
Mkers
Group B
July 9, 2019
Fellowship eSports
3-1
Taste the Blue Shell
Group B
July 19, 2019
PaniC Fighters
1-3
Without Origins
Group B
July 9, 2019
Team GoldMasters
2-3
Hasu players
Group B
July 11, 2019
Kompislaget
1-3
BeAsT Esports Organisation
Group C
July 9, 2019
Charge Gaming Team B
3-1
French Hopes
Group C
July 9, 2019
7x Team
1-3
Panic Team
Group C
July 9, 2019
PLATOON
3-1
Dark Oath
Group C
July 9, 2019
Houkago Tea Team ni
3-1
Escuela Espanola de SC2
Group D
July 9, 2019
Workers are Rushing
3-0
Forged Force Gaming Semi-Pro
Group D
July 13, 2019
Nocturnal gamers
1-3
Ascending Pariahs
Group D
July 25, 2019
3D!Clan
1-3
aNgel WingS
Group D
July 9, 2019
TerranBrotherhood
TW-TL
Alpha X Spiders
Tour 7
Group A
July 16, 2019
Passion Mercs
1-3
Legalize StimPacks
Group A
July 19, 2019
Starcraft Freaks Clan
2-3
Team Nutria e-Sports
Group A
July 16, 2019
REGENERATE eSports
3-1
Mkers
Group A
July 17, 2019
team pheeniX
1-3
Advent
Group B
July 20, 2019
Fellowship eSports
0-3
Without Origins
Group B
July 16, 2019
Taste the Blue Shell
3-0
Hasu players
Group B
July 16, 2019
PaniC Fighters
3-1
BeAsT Esports Organisation
Group B
July 21, 2019
Team GoldMasters
3-1
Kompislaget
Group C
July 16, 2019
Charge Gaming Team B
0-3
Panic Team
Group C
July 19, 2019
French Hopes
1-3
Dark Oath
Group C
July 16, 2019
7x Team
3-2
Escuela Espanola de SC2
Group C
July 20, 2019
PLATOON
1-3
Houkago Tea Team ni
Group D
July 16, 2019
Workers are Rushing
2-3
Ascending Pariahs
Group D
July 21, 2019
Forged Force Gaming Semi-Pro
1-3
aNgel WingS
Group D
July 21, 2019
Nocturnal gamers
0-3
Alpha X Spiders
Group D
July 16, 2019
3D!Clan
TL-TW
TerranBrotherhood
Tour 8
Group A
July 23, 2019
Vengeance Fishing Club
3-2
Team Nutria e-Sports
Group A
July 23, 2019
Passion Mercs
3-2
Mkers
Group A
July 23, 2019
Starcraft Freaks Clan
3-2
Advent
Group A
July 24, 2019
REGENERATE eSports
1-3
team pheeniX
Tour 9
Group A
July 30, 2019
Legalize StimPacks
3-0
Mkers
Group A
July 30, 2019
Vengeance Fishing Club
3-1
Advent
Group A
July 30, 2019
Passion Mercs
1-3
team pheeniX
Group A
July 31, 2019
Starcraft Freaks Clan
2-3
REGENERATE eSports
ACCEPT
CANCEL
Europe
BST (utc1) London, Edinburgh CEST (utc2) Paris, Berlin, Warsaw EEST (utc3) Kyiv, Helsinki, Kaliningrad MSK (utc3) Moscow, Minsk SAMT (utc4) Samara, Sarapul, Izhevsk YEKT (utc5) Yekaterinburg, Tumen, Turtas OMST (utc6) Omsk, Astana, Almaty
Australia
AWST (utc8) Perth AEDT (utc11) Canberra AEST (utc10) Brisbane
North America
HST (utc-10) Honolulu, Johnston AKDT (utc-8) Fairbanks, Anchorage PDT (utc-7) Los angeles, Vancouver MDT (utc-6) Hermosillo, Denver, Edmonton CDT (utc-5) Mexico, Chicago, Winnipeg EDT (utc-4) Miami, New-York, Ottawa ADT (utc-3) Halifax, San Juan, Bridgetown
Latin America
PET (utc-5) Lima, Quito BOT (utc-4) La Paz, Sucre, Manaus BRT (utc-3) Buenos Aires , Fortaleza BRT (utc-3) Rio de Janeiro, San Paulo