Winner:
Harbingers
Calendar
Tour 1
Group A
May 27, 2020
3D!Clan
3-1
BeAsT Esports Organisation
Group A
May 26, 2020
Red Dragons Semi-Pro
1-3
Panic Team
Group A
May 26, 2020
Vengeance Fishing Club
3-2
aNgel WingS
Group B
May 26, 2020
Magdeburger Toast
3-0
PLATOON
Group B
May 26, 2020
Team Ħorizon
0-3
Ascending Pariahs
Group B
May 26, 2020
7x Team
2-3
Escuela Espanola de SC2
Group C
May 26, 2020
Charge Gaming Team
3-2
Wild Baguette eSports
Group C
May 26, 2020
Ukrainian Team
0-3
Team GoldMasters
Group C
May 25, 2020
Alpha X EU Semi-Pro
0-3
Houkago Tea Team ni
Group D
May 26, 2020
Harbingers
2-3
team pheeniX
Group D
May 26, 2020
Kompislaget
3-0
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
Group D
May 26, 2020
The Art of Warfare
TL-TW
The Drunken Outlaws
Tour 2
Group A
June 2, 2020
3D!Clan
3-2
Panic Team
Group A
June 2, 2020
BeAsT Esports Organisation
2-3
aNgel WingS
Group A
June 2, 2020
Red Dragons Semi-Pro
2-3
Vengeance Fishing Club
Group B
June 2, 2020
Magdeburger Toast
3-0
Ascending Pariahs
Group B
June 2, 2020
PLATOON
3-0
Escuela Espanola de SC2
Group B
June 2, 2020
Team Ħorizon
1-3
7x Team
Group C
June 2, 2020
Charge Gaming Team
0-3
Team GoldMasters
Group C
June 2, 2020
Wild Baguette eSports
3-1
Houkago Tea Team ni
Group C
June 2, 2020
Ukrainian Team
0-3
Alpha X EU Semi-Pro
Group D
June 6, 2020
Harbingers
3-0
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
Group D
June 2, 2020
team pheeniX
TL-TW
The Drunken Outlaws
Group D
June 2, 2020
Kompislaget
1-3
The Art of Warfare
Tour 3
Group A
June 9, 2020
3D!Clan
3-1
aNgel WingS
Group A
June 9, 2020
Panic Team
3-1
Vengeance Fishing Club
Group A
June 9, 2020
BeAsT Esports Organisation
2-3
Red Dragons Semi-Pro
Group B
June 9, 2020
Magdeburger Toast
3-0
Escuela Espanola de SC2
Group B
June 9, 2020
Ascending Pariahs
3-2
7x Team
Group B
June 9, 2020
PLATOON
2-3
Team Ħorizon
Group C
June 9, 2020
Charge Gaming Team
2-3
Houkago Tea Team ni
Group C
June 9, 2020
Team GoldMasters
3-2
Alpha X EU Semi-Pro
Group C
June 9, 2020
Wild Baguette eSports
1-3
Ukrainian Team
Group D
June 9, 2020
Harbingers
TL-TW
The Drunken Outlaws
Group D
June 9, 2020
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
0-3
The Art of Warfare
Group D
June 9, 2020
team pheeniX
3-2
Kompislaget
Tour 4
Group A
June 16, 2020
3D!Clan
2-3
Vengeance Fishing Club
Group A
June 16, 2020
aNgel WingS
3-1
Red Dragons Semi-Pro
Group A
June 18, 2020
Panic Team
3-1
BeAsT Esports Organisation
Group B
June 21, 2020
Magdeburger Toast
3-2
7x Team
Group B
June 16, 2020
Escuela Espanola de SC2
0-3
Team Ħorizon
Group B
June 16, 2020
Ascending Pariahs
2-3
PLATOON
Group C
June 16, 2020
Charge Gaming Team
1-3
Alpha X EU Semi-Pro
Group C
June 16, 2020
Houkago Tea Team ni
3-2
Ukrainian Team
Group C
June 16, 2020
Team GoldMasters
3-1
Wild Baguette eSports
Group D
June 20, 2020
Harbingers
2-3
The Art of Warfare
Group D
June 16, 2020
The Drunken Outlaws
TW-TL
Kompislaget
Group D
June 16, 2020
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
1-3
team pheeniX
Tour 5
Group A
June 23, 2020
3D!Clan
2-3
Red Dragons Semi-Pro
Group A
June 23, 2020
Vengeance Fishing Club
3-0
BeAsT Esports Organisation
Group A
June 23, 2020
aNgel WingS
3-2
Panic Team
Group B
June 21, 2020
Magdeburger Toast
1-3
Team Ħorizon
Group B
June 23, 2020
7x Team
3-2
PLATOON
Group B
June 23, 2020
Escuela Espanola de SC2
3-0
Ascending Pariahs
Group C
June 23, 2020
Charge Gaming Team
1-3
Ukrainian Team
Group C
June 24, 2020
Alpha X EU Semi-Pro
3-0
Wild Baguette eSports
Group C
June 23, 2020
Houkago Tea Team ni
0-3
Team GoldMasters
Group D
June 23, 2020
Harbingers
0-3
Kompislaget
Group D
June 23, 2020
The Art of Warfare
3-1
team pheeniX
Group D
June 23, 2020
The Drunken Outlaws
TW-TL
PŖIMĄL ĄŁPHĄ ŽERØ
ACCEPT
CANCEL
Europe
BST (utc1) London, Edinburgh CEST (utc2) Paris, Berlin, Warsaw EEST (utc3) Kyiv, Helsinki, Kaliningrad MSK (utc3) Moscow, Minsk SAMT (utc4) Samara, Sarapul, Izhevsk YEKT (utc5) Yekaterinburg, Tumen, Turtas OMST (utc6) Omsk, Astana, Almaty
Australia
AWST (utc8) Perth AEDT (utc11) Canberra AEST (utc10) Brisbane
North America
HST (utc-10) Honolulu, Johnston AKDT (utc-8) Fairbanks, Anchorage PDT (utc-7) Los angeles, Vancouver MDT (utc-6) Hermosillo, Denver, Edmonton CDT (utc-5) Mexico, Chicago, Winnipeg EDT (utc-4) Miami, New-York, Ottawa ADT (utc-3) Halifax, San Juan, Bridgetown
Latin America
PET (utc-5) Lima, Quito BOT (utc-4) La Paz, Sucre, Manaus BRT (utc-3) Buenos Aires , Fortaleza BRT (utc-3) Rio de Janeiro, San Paulo